29.03.2024 18:46

Жарияланды: 24.07.2020

«Б. Майлин атындағы тарихи-өлкетану музейі» КММ-де кез-келген құқық бұзушылыққа нөлдік төзімділікті қалыптастыру және қалыптастыру мақсатында осы жылдың қыркүйек айында қызметкерлер үшін «Сыбайлас жемқорлыққа қарсы тәрбие және« сыбайлас жемқорлыққа нөлдік төзімділік » қалыптастыру» атты дөңгелек үстел өткізілді.

Дөңгелек үстел барысында музей басшысы Қазақстан Республикасы Президентінің атқарған жұмыстары туралы, мемлекет бүгінде барлық қажетті жағдайларды жасайтыны, сол арқылы қызметтік өкілеттіктерді жеке бас пайдасы үшін тиімсіз және мүмкін болмайтыны туралы материалдар ұсынды. Ол халықтың кірістері мен шығыстарын жалпыға бірдей декларациялауға көшуге заңнамалық өзгерістер енгізді. Толық декларация 2017 жылы басталады. Сонымен қатар, директор өз сөзінде Н.А. Назарбаев «Нұр Отан» партиясына Қазақстандағы сыбайлас жемқорлыққа қарсы күресті басқаруды тапсырды.

Іс-шара барысында “Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл туралы”,

“Ақпаратқа қол жеткізу туралы”,” Қоғамдық кеңестер туралы”, “Мемлекеттік сатып алу туралы” заңдар талқыланды, олар сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимылдың жаңа құқықтық базасын жасайды, ол елдегі барлық сыбайлас жемқорлыққа қарсы жұмыстың тиімділігін едәуір арттыруға және сыбайлас жемқорлықтың пайда болуының алғышарттарын азайтуға мүмкіндік береді