17.04.2024 05:16

Жарияланды: 13.09.2018

2018 жылғы 11 қыркүйекте Б. Майлин атындағы Таран тарихи-өлкетану мұражайының қызметкерлері. «Біз бір отбасы» отбасылық мерекесін ұйымдастырды. Іс-шараға ерлі-зайыптылар шақырылды: Шұнғұрбаевтар отбасы және Корякиндер отбасы, қонақтары ардагерлер кеңесі, олар өз тәжірибелерімен бөлісті, қазіргі ұрпақты және алдыңғы кезеңді салыстырды.

Мерекелік шара музыкалық қойылыммен басталды. Кейін мұражай қызметкерлері қонақтарды Қазақстан Республикасының отбасы кодексімен таныстырып, Отбасы, махаббат және адалдық күнін неге атап өтетінімізді түсіндірді.

Іс-шара отбасылар арасындағы сайыстармен жалғасты: «ең театрлы отбасы», «ең музыкалық отбасы», «ең сүйкімді және сүйкімді» отбасы және «өнерлі әйел» аналарға арналған шығармашылық сайыс.

Бағдарлама барысында залда жағымды көңіл-күй атмосферасы орнады. Біздің мереке қонақтарға бір-бірімен танысуға, бірігуге, өзара түсіністік пен бірлікке тағы бір қадам жасауға көмектесті деп сенгім келеді.

Бағдарлама соңында қатысушыларға қатысқаны үшін құрмет грамоталары тапсырылды.